Ostukorv on tühi | Tellima!

Kristallide omadused

Ahhaat - võimas ja mitmetasandiline puhastaja ning emotsionaalset, füüsilist ja vaimset tasakaalu soodustav maanduskristall. Tasakaalustab emotsioone, annab füüsilise kindlustunde, aitab silmahaiguste korral. Aitab omaks võtta tõelist olemust ning väljendada tõde mistahes olukordades, annab julgust uuteks algusteks. Toetab stabiilset vaimset kasvu, tasakaalustab aurat ning ravib emotsionaalseid traumasid, soodustab eneseusalduse taastumist ning südamevalust ülesaamist. Parandab keskendumisvõimet ning aitab leida probleemidele praktilisi lahendusi. Leevendava ja rahustava Ahhaadi toime on aeglane, ent ülimalt võimas. Tõeamulett.

Tuliahhaadi energia rahustab ning toob turvatunde, ergutab elujõudu kõigil tasanditel. Annab tugeva kaitse, pöörates kurjuse tagasi selle allika juurde.

Akvamariin - merejumalanna kivi, mis kaitseb pimeduse jõudude eest, moodustdes aura ümber otsekui kaitsekilbi. Sobib tundlikele inimestele, suurendab sallivust. Toetab kõiki, kes kannavad kohustuste koormat. Aitab mõista emotsionaalseid seisundeid ning tõlgendada enese tundeid. Kõrvaldab segavad mõtted ning muudab tajud selgeks. Kutsub esile kõrgeid teadvusseisundeid ning innustab pühenduma inimkonna teenimisele.

Amasioniit - võimas filtreerija, blokeerib stressi, absorbeerib mikrolaineid ja mobiiltelefoni kiirgust, kaitseb elektromagnetilise saastatuse vastu. Äärmiselt rahustav kristall, mis tasakaalustab närvisüsteemi, tagades optimaalse tervise. Tervendab nii südame- kui kurgukeskust, toetades suhtlemist armastaval tasandil. Lahustab negatiivse energia ja mistahes blokeeringud. Aitab hammaste lagunemise ja kaltsiumi defitsiidi korral, reguleerides ka ainevahetust. On abiks lihaskrampide puhul. Hoiab eemal negatiivseid energiaid ja aitab vältida ebameeldivaid olukordi.

Ametüst - jumalikku armastuse ja valguse vahendaja. Toob esile isetuse ning avab meeled vaimsele tarkusele. Kaitseb energeetilise rünnaku korral. Sügavalt rahustava toimega, puhastab aurat, aitab leppida kaotusega. Aitab vabaneda halbadest harjumustest. Tasakaalustab meeleseisundeid vastavalt vajadusele kas rahustades või stimuleerides. Aitab paremini keskenduda, on abiks uute ideede ellu viimisel, parandab mälu, aitab leida õige motivatsiooni. Viib tundeelu tasakaalu.

Aventuriin - külluse ja heaolu kristall, abiks õnnemängudes, äris. Kaitseb kiirguse eest, muudab negatiivsed situatsioonid kahjutuks. Aitab vabaneda kahjulikest mõtetest ja tunnetest. Tugevdab positiivset eluhoiakut, annab sisemist rahu, tasakaalukust, rõõmsat meelt ning elu kujundamiseks vajalikku kannatlikkust. Teravdab kõiki tundeid, muutes neid kirkamateks. Ühendab intellektuaalse ja emotsionaalse keha, soodustab taastumist.

Punane Aventuriin - toob kandja ellu tunde, et ta on kaitstud ja toetatud. Toetab elujõudu ning vaimseid võimeid. Aitab kehal paremini rasvu põletada, on abiks ekseemidest vabanemisel.

Virsikuroosa Aventuriin - õnnekivi, mis avab ukse uutele võimalustele. Toetab parimal viisil, turgutades loovust ja suurendades heaolutunnet. See ärevust maandav ja kriitilist sisehäält vaigistav „sosinakristall" loob täpselt õige meeleseisundi meditatsiooniks.

Granaat - toob head õnne, kui see kingitakse. Võimas kaitsja, hoiatab läheneva ohu eest ja kahjustab vaenlasi. Toetab armastust ja pühendumist ning kõrvaldab takistused ja tabud. Avab südant ja suurendab eneseusaldust. Tugevdab elujäämisinstinkti, lisades julgust ja lootust, aitab ligi tõmmata vajaminevat abi. Olles tugevasti seotud ajuripatsiga, soodustab teadvuse avardumist. Granaat aktiveerib ka teisi kristalle, võimendades nende toimet. Punane granaat tugevdab seksuaalenergiat ning aitab ligi tõmmata sobiva partneri.

Hauliit, sinine ehk tehis Türkiis (Turquenite) - rahu ja harmoonia kristall, vaigistab mõttetegevust ja ärevust tekitavaid tundeid. Hea unetuse, stressi ja viha leevendaja. Aitab üle saada kriitilisusest ja isekusest. Tasakaalustab energiaid, mis põhjustavad liigset kriitilisust enese ja teiste suhtes. Õpetab kannatlikkust ja aktsepteerimist.

Jaad - puhtuse ja rahulikkuse sümbol, rahustavad võnkumised mõjuvad tasakaalustavalt kogu kehale. Kosutab immuunsüsteemi, ergutab ainevahetust. Sobib mõtluskristalliks tasakaalustades ja värskendades mõttetegevust ning tundeilma. Parandab meeleolu ja väljendusvõimet, andes kasutajale tagasi tema isikupära ja võime armastada. Hoiab kandjat kahju eest, tõmbab ligi head õnne ja sõprust.

Roheline Jaad - suurendab armastust ning hoolivust, tõmbab ligi õnne ja sõprust. Kaitsev kristall, mis hoiab kandjat kahju eest. Harmoniseerib halvasti toimivad suhted. Sobib suurepäraselt laste rahastamiseks.

Valge Jaad - suunab energiat kõige edasiviivamal viisil, rõhutades parimat võimalikku tulemust. Abistab otsuste tegemisel, tõmmates ligi vajalikku teavet.

Jaspis - hoiab ja toetab stressirohketel aegadel, ühendades tervikuks elu kõik erinevad aspektid. Soodustab šamaanirännakuid, pendliga töötamist ning unenägude meeldejätmist. Kaitset pakkudes kogub Jaspis endasse negatiivse energia. Annab julgust probleemidele vastu seista ja enda suhtes ausaks jääda. Tagab otsusekindluse kõigis püüdlustes, on toeks olukorras, kus konflikt on vältimatu. Soodustab kiiret mõttetegevust, ergutab kujutlusvõimet, aitab ideedel realiseeruda.

Punane Jaspis - võimas kaitsekristall negatiivsete energiate ja ohtlike olukordade vastu. Loob stabiilsuse, turvatunde ja tugeva maanduse. Annab vastupidavust ja jõudu, tugevdab tahtejõudu ja usku.

Kaltsedon ehk sinine Pitsahhaat - suurepärane uute alguste kristall, mille õrn energia tagab meelerahu. Avab tee kõrgemate energiate laskumiseks ning soodustab nii vaimse kui isikliku tõe väljendamist. Aitab ületada hirmu mittetunnustamise ees. Lahustab õrnalt vanad mustrid, vabastab vaimsest stressist, neutraliseerib viha.

Karneool - toob ellu rikkust, särtsu ja kirge, annab energiat ja elujõudu. Suurendab optimismi, julgust ja sisemist jõudu. Aitab vabaneda hirmudel ja depressioonil. Toetab soovide ja unistuste elluviimisel. Küllusekristallina abistab edu saavutamist nii ärialal kui muudes valdkondades. Suurendab enesekindlust, kaitseb ja hoiab eemale negatiivsed energiad.

Kassisilm - uue alguse kristall, mis aitab vabaneda vanadest mustritest ning minevikule andestada. Väga tugev puhastav ja kaitsev toime hingetasandile, muutes isiku igasuguste võõrmõjude suhtes kättesaamatuks. Toob ilu, õnne, rahu ja enesekindlust. Kaitseb astraalsete rünnakute eest, muutes inimese kindlamaks. Kasvatab tahtejõudu, otsustavust, teravat mõistust ja vastupidavust ning tugevdab moraalseid omadusi.

Kirsikvarts - südamekeskuse kristall, toob ellu stabiilsust ja tasakaalu. Annab julgust ja enesekindlust. Kirsikvarts mõjub kui antidepressant: tervendab hingehaavu, tasakaalustab ärevust, toob stabiilsust ja armastust.

Krüsokolla - võimas aura puhastaja ning kõrgemate energiate läbilaskja. Abivahend suhtlemisel. Aitab aktsepteerida muutusi ja rahulikuks jääda pidevalt vahelduvates elusituatsioonides. Soodustab erapooletust Toetab oma tões püsimist ning selle väljendamist. Tervendab suhteid ja vabastab negatiivsetest energiatest. Tervendab südamevalu ning suurendab võimet armastada.

Kuldkivi - võimsa külgetõmbejõuga kristall, mis on tegutsema õhutav. Võimendab motivatsiooni ja annab julgust teha seda, mida enim soovitakse. Aitab avastada oma sisemisi rikkusi, annab kannatlikkust oodata, kuni aeg on küps, on maandav ja tasakaalustav. Punane kuldkivi suurendab elujõudu ning annab positiivset energiat.

Kuukivi - kaitsev mõju on intensiivsem kasvava kuu ajal. Võimas intuitsiooni aktiveerija, võib esile kutsuda tugevaid nägemusi. Vähendab emotsionaalse ülereageerimise kalduvust. Aitab mõista unenägusid, ning arendab metafüüsilisi võimeid, sealhulgas selgeltnägemist. Uute alguste kivi, vastuvõtliku, passiivse, naiseliku energia kandja. Toimib mahendavalt ja pehmendavalt, avab teadvuse ootamatutele impulssidele ning õnnelikele juhustele ja kokkusattumustele.

Kvarts - on planeedi kõige võimsam ravitseja ja energiat võimendav kivi. Kvarts neelab, talletab, vabastab ja reguleerib energiat ning blokeeringutest vabastaja. Suurepärane tervendaja. Puhastab ja tugevdab nii elundeid kui peenkehasid ning toetab hinge sügavaimate kihistuste tervenemist. Talletab vaimset informatsiooni mistõttu omab võimet lahustada traumasid ning kõiki negatiivsed mõtte- ja tundemustreid.

Roosakvarts - tingimusteta armastuse ja piiritu rahu kristall, tähtsaim südame ning südametšakra tervendamisel. Harmoonia kristall, mis tõmbab ligi armastust, loob kandja ümber sooja aura. Toimib rahustades ja energiavälju tasakaalu viies. Aitab üle saada suurtest elumuutustest, annab elujõudu. Tervendab lapse ja vanema vahelisi suhteid (kui mõlemad kannavad kristalli). Parim emotsionaalse tasandi tervendaja. Õpetab, kuidas armastada iseennast, äratades eneseusalduse ja enese-väärtustamise tunde.

Lasuriit ehk Lapis Lazuli - kuninglik kristall, mis on võtmeks vaimse edasimineku teel, lisab nii isiklikku kui vaimset väge. Toetab tööd unenägudega ning võimendab metafüüsilisi oskusi. Efektiivne kaitsekristall, sisendades sügavat rahu. Harmoniseerides keha, emotsioone, mõistust ja vaimu, aitab kaasa tervenemisele rakutasandil. Stimuleerib kõrgemaid vaimseid võimeid ning tugevdab loovust. Häälestab aususele, kaastundele ja sirgemeelsusele, silduehitav kristall armastuses ja sõpruses.

Mageveepärl - pärlid esindavad puhtust, süütust ja rikkumatust. Toovad kandja ellu rahu. Võimendab ustavust, truudust, tõde, puhtust ja ausameelsust Aitab naistel kontakti saada oma sisemise jumalannaga. Tasakaalustab inimkeha looduslikke rütme. Pärlid pole lihtsalt vääriskivid, nad on tõelised headuse ning positiivsete ja ülendavate energiate varasalved.

Mäekristall - kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kristall, ainuke poolvääriskivi, mida saab programmeerida mistahes eesmärgil. Sisaldades tervet värvuste spektrit ja töötades kõigil energeetilistel tasanditel, mõjub kui looduslik antibiootikum. Suurendab psüühilist ja füüsilist võimekust ning tugevdab mõtteprotsessi. Puhastab inimese energeetikat igal tasandil, lahustades blokke ja tervendades ning suurendades aurat.

Oliviin ehk Peridoot - aura kaitsja ja võimas puhastaja. Soodustab kodukolde tugevnemist ja perekondlikku õnne. Puhastab südant, aitab väljendada rõõmu ja vabaneda raskemeelsusest. Avab meeled uutele sihtidele ja tulevikule, aitab saabuvat ette näha ning tõrjub kurja silma.

Oonüks - kaitseb pimedatel öödel ja üksildastes paikades andes jõudu ning vabastades hirmudest. Aitab võtta oma saatuse juhtimise enda kätte. Stabiliseerib suhteid aidates lahti saada vanadest harjumustest. Toetab stabiilset eluviisi ja tugevdab enesekontrolli. Aitab langetada tarku otsuseid ja liikuda uuele tasandile.

Opaliit - tehislikult valmistatud Inglite kristall, mille kandmine annab võimaluse Inglite poolt kaitstud olla ning luua enda ümber ning koju kaitsev võrgustik. Oma müstiliselt küütleva välimusega, laseb tunda end elegantse ja erilisena. Opaliit toob sisemist rahu ja tasakaalustab meeleolu kõikumisi. Sobib ideaalselt lastele. Aitab lubada uusi asju enda ellu.

Pärlmutter (Mother of Pearl) - kaitsva kivina kaitseb negatiivsete mõjude eest tuues endaga mere tervendavad energiad. Leevendab stressi, lõdvestab ja rahustab emotsioone. Võimendab intuitsiooni ja kujutlusvõimet, tundlikkust ja kohanemisvõimet. Muudab kandja emotsioonid harmoonilisemaks ja tasakaalukamaks. Aitab üle saada hirmudest ning mõjub rahustavalt. Aitab külge tõmmata küllust.

Püriit - suurepärane energiakilp, mis tõkestab negatiivsed energiad ja saasteained kõikidel tasanditel. Kaitseb keha, juhtides kõrvale kahju ja ohud. Positiivne kristall, tugevdab tahtejõudu, ergutab ajutegevust, teeb meele selgeks, aitab leida tasakaalu loogika ja intuitsiooni vahel. Püriit tugevdab usku iseendasse ning aitab saada üle alaväärsuskompleksist. Aitab üle saada väsimusest.

Rodokrosiit - isetu armastuse ja kaastunde kristall. Suurepärane kristall südame ja suhete jaoks. Aitab südame energial välja pääseda ning seeläbi oma tundeid ka lähedastele näidata. Tõmbab ligi hingesugulasi. Aitab avalduda loovusel ja ravib mineviku traumasid. õpetab toime tulema valusate tunnetega ilma südant sulgemata. Soodustab positiivset suhtumist ning toob ellu valgust.

Rodoniit - armastust toitev ja vendlust soodustav emotsioonide tasakaalustaja. Stimuleerib ja tervendab südant, maandab energiat. Andestamise kristall, mis aitab leppida ning ära hoida emotsionaalset enesehävitust. Toob pinnale allasurutud emotsioonid muundades need valguseks. Ravib emotsionaalset vapustust ja paanikat, toetades hinge. Abistab enese kõrgema potentsiaali ja võimete avastamisel.

Rutiilkvarts ehk Inglijuuksed - väga võimas tervendaja ja hinge valgustaja. Aitab kõrvaldada takistusi vaimse kasvu teel ning lahti lasta minevikust, kutsudes üles andestamisele kõikidel tasanditel. Avab aura, lastes tervendava energia sisse ning filtreerides välja negatiivse energia, aitab vabastada allasurutud emotsioone. Tagab ülivõimsa kaitse psüühilise rünnaku korral. Ühendab hinge õppetundidega ning on abiks praeguse eluülesande mõistmisel. Emotsionaalsel tasandil leevendab sünget meeleolu ning toimib antidepressandina, vabastades hirme, foobiaid ja ärevust.

Tiigrisilm - tuntud kui õnnetooja. Tugevad energiad annavad enesekindlust ja julgust otsustada, suurendavad tahtejõudu, väärikust ja praktilist meelt. Aitab soovidel realiseeruda ja luua rahalist küllust. Kaitseb teiste halbade mõtete eest. Tiigrisilm on tugevalt kaitsev kristall, kaitseb varguste eest. Tiigrisilm autos hoiab ära avariid.

Tsitriin - tugev kristall, mis toob südamele päikest ja soojust. Aitab depressioonide ja rahutuse korral. Aitab üle saada selgusetusest, andes asemele lootust ja elurõõmu. Aitab elus saavutada maiseid eesmärke.

Unakiit - sümboliseerib füüsilist jõudu ning tahet hakkama saada. Aitab kaitsta oma piire ning suurendab vastutusvõimet. Aitab loodusega suhelda, vahendades selle tervendavat jõudu ja vaikust. Teadvustab südames ja tundekeskuses valitsevaid tundeid, reguleerib energia voolu kehas ja mõjub hästi närvisüsteemile ning vereringele.

Varistsiit - nii keha, kui ka meeli rahustav ja tasakaalustav kristall. Aitab tuua selgust ning luua paremat ühendust kõiksusega. Julgusekristall - annab kandjale jõudu ning julgust jätkata ka keerulistes ja hirmutavates oludes. Meelitab ligi küllust ning aitab vältida liialdusi. Toob kandja välja meeleheitest ja aitab vabaneda sõltuvustest ning halbadest harjumustest.

Verekivi - aitab elada hetkes, annab väe eemale peletada kurjust ja negatiivsust, tagades võime juhtida ja suunata vaimseid energiaid. Suurepärane verepuhastaja ja immuunsüsteemi tugevdaja. Võimas tervendaja ja energiseerija. Hoiab eemal soovimatud mõjud. Õpetab vältima ohtlikke olukordi. Maandab südameenergiat, vähendab ärrituvust, ärevust ja kannatamatust.

Kodulehe valmistamine - Webgate