Ostukorv on tühi | Tellima!

Käevõru meestele, Hematiit, Krüsokolla, Turmaliin, Laavakivi, ca 21cm

Valdkond:INGLIKODU käevõrud
Hind:10.00 EUR
Kogus:

Hematiit – loob energeetilise kaitse, peegeldades tagasi ümbruskonnast tuleva negatiivse energia. Ergutab mõtlemist, mälu ja loogiliste seoste loomist. Suurendab enesekindlust ja tahtejõudu. Suurendab keskendumisvõimet ja isiklikku külgetõmmet; aitab olulist ebaolulisest eristada, muutes inimese tahtejõulisemaks, vapramaks ja teo­võimeli­semaks. Julgustab uuesti alustama, arendab spontaansust, otsustusvõimet ja elujulgust.

Laavakivi – tugevuse ja julguse kivi, mis aitab säilitada selgust, stabiilsust ja tasakaalu tormiliste elumuutuste keskel. Pakub tuge ja stabiilsust suurte muutuste aegadel. On suur seos maaga ja seetõttu ta maandab meie pinged ja vihahood rasketel hetkedel. Toetab emotsionaalset rahu, püsivust ja kannatlikkust. Võimendab heaolu- ja rahutunnet ning toetab loomingulisust. Ta on ka kaitsev kivi, mille pinnalt negatiivsus saatjale tagasi peegeldub.

Krüsokolla – võimas aura puhastaja ning kõrgemate energiate läbilaskja. Abivahend suhtlemisel. Aitab aktsepteerida muutusi ja rahulikuks jääda pidevalt vahelduvates elusituatsioonides. Soodustab erapooletust Toetab oma tões püsimist ning selle väljendamist. Tervendab suhteid ja vabastab negatiivsetest energiatest. Tervendab südamevalu ning suurendab võimet armastada.

Turmaliin – võimas maandaja ja õnnelikkuse kivi. Suurendab vitaalsust, rõõmu ja positiivset suhtumist. Tugeva kaitsekivina kaitseb kahjulike energiate, psüühiliste mõjude ja elektromagnetkiirguse eest. Hajutab pingeid, hirme ja minevikuvalu.  

Kodulehe valmistamine - Webgate